Naša základňa

Náš lodný park Sailing Forever a domovský prístav sa nachádza v prístave Kaštela. Vďaka svojej vynikajúcej zemepisnej polohe, v srdci strednej Dalmácie, je vynikajúcim východiskovým bodom pre regatu alebo dovolenku. Nachádza len 7 km od letiska Split, ktoré má vynikajúce dopravné spojenie zo všetkých destinácií. Je ľahko dostupné zo všetkých veľkých miest a letísk.
43°32´7¨N 16°24´4´E (VHF 17 Ch)
Prístav Kaštela je situovaný v blízkosti miest Split a Trogir, ktoré sú vo svete známe ako atraktívne turistické miesta. Je to však jeho blízkosť k najkrajším ostrovom Jadranu a tak sa stal prirodzenou voľbou pre domovská základňu Sailing Forever. Kaštela je veľmi populárny prístav s úväziskami, v ktorých je možné umiestniť viac ako 300 charterových lodí. Keďže niekedy môže byť veľmi stresujúce, najmä v horúcich vlhkých letných mesiacoch, nájsť miesto na zakotvenie, urobili sme všetko pre to, aby sme vám pomohli nájsť miesto pre vašu loď.
Aby sme vám pomohli vyhnúť sa sobotnému chaosu, naša flotila Sailing Forever sa nachádza na LUA móle. Oddelena od ostatných, v pokojnej časti prístavu s vlastným vstupom. Oproti ktorej je reštaurácia Bimbijana. Parkovacie miesta vedľa našich lodí vám ľahko umožňujú preniesť si všetku batožinu a vybavenie z auta na palubu. Centrálna kancelária sa nachádza niekoľko metrov od našej flotily, aby sme zjednodušili celý proces. Po vybavení a kontrole dokladov môžete pokračovať na palubu. Náš technický personál spolu s vami skontroluje loď, aby ste sa ubezpečili, že je všetko správne nastavené a vy ste mohli v pokoji vyplávať.