O nás

Príbeh spoločnosti Sailing Forever začal dávno predtým, ako sa stala úspešnou chorvátskou charterovou spoločnosťou na prenájom plachetníc a jácht. Skupina námorníkov, z ktorých sa mnohí plavili po celý svoj život, sa dali dohromady a na Jadrane spustili niečo jedinečné – flotilu One design fleet. Myšlienkou nebolo vytvoriť len riadnu charterovú spoločnosť, ale vybudovať spoločnosť rýchlych lodí pripravených na regatu, ktorá ponúka svojim klientom špičkovo technicky vybavené a udržiavané plachetnice a jachty. Slovenskí investori, ktorí boli dlhoročnými námorníkmi, v roku 2009 podporili zakladateľov spoločnosti Sailing Forever charter . Zakúpili 10 plachetníc Beneteau First 45 a začali organizovať regaty, teambuildingové podujatia, ako aj prenájom lodí námorníkom, ktorí chcú mať na svojej dovolenke tie najlepšie zážitky z plachtenia po Jadrane.
Náš lodný park sa rozšíril na: 10x Beneteau First 45, 10x Beneteau First 35, Beneteau Oceanis 55, 3x Beneteau Oceanis 48, Hanse 505, Fountaine Pajot Saona 47
Odkedy mnohí námorníci zo všetkých kútov sveta počuli o našich špičkových plachetniciach a kvalitných službách, tak sa chcú plaviť už len s nami. Aby naša spoločnosti udržalia krok s vysokými nárokmi a uspokojila potreby skúsených alebo amatérskych námorníkov, náš lodný park sa rozšíril. V roku 2011 pribudlo ďalších 10 lodí typu Beneteau First 35 a naša prvá luxusná loď na prenájom – Beneteau Oceanis 58 Axiera. Pokračujeme v našej ceste a postupne pribúdajú nové a nové plavidlá, vďaka čomu sa naša spoločnosť stáva jednou z najlepších charterových flotíl v Chorvátsku. K dnešnému dňu sa náš lodný park rozrástol na: 15x Beneteau First 45, 10x Beneteau First 35, Beneteau Oceanis 55, Beneteau Oceanis 48, Hanse 575, Hanse 505, Fountaine Pajot Saona 47. Spoločnosť Sailing Forever úspešne spolupracuje už viac ako desať rokov s tými istými ľudmi. Tím profesionálov udržuje flotilu vo vynikajúcom stave. Veríme v príslovie „ak to funguje, prečo to meniť“, a takto sa to budeme snažiť uchovať aj v nasledujúcich rokoch. Kvalita robí rozdiel! S hrdosťou Vám predstavujeme náš tím: