Info

V dôsledku tejto bezprecedentnej situácie týkajúcej sa eskalácie koronavírusu Covid-19, celý náš tím v spoločnosti Sailing FOREVER vytrvalo pracuje na zabezpečení toho, aby všetky obchodné aktivity prebiehali čo najhladšie a podľa našich najlepších schopností

PRESUN TENERIFE – KAŠTELA 2020

Po skvelej plavbe First 45 z Kaštela do našej zimnej základne na Tenerife, bude loď k dispozícií na charter od decembra do konca februára.
Pre tých, ktorí majú záujem o rezerváciu na Tenerife sú stále dostupné týždňové plavby ne a pre tých, ktorí hľadajú skvelé dobrodružstvo, máme stále niekoľko voľných miest na každom úseku pri presune z Tenerife do Kaštela od 1. marca do 20. apríla 2020.
Viac podrobností a itinerár je nižšie a pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na info@sailingforever.com

Read more

Presun First 45 z Kaštela na Tenerife

Po náročnom pracovnom lete je tu zasa čas na dobrodružstvo. Znovu vyrážame na 4-or úsekovú plavbu na Tenerife. Začíname 2. októbra 2019 jednou z našich First 45 vyplávame na prvý úsek, ktorý končí v Palerme, Sicília. Počas 570 NM plavby posádky navštívia Lastovo, Santa Maria de Leuca, Lipari a vulkán Stromboli.

Read more

Plavba na Tenerife

Kaštela - Tenerife _ SAILING FOREVER

Po náročnom lete je čas na dobrodružstvo. Znova sa vydávame na 4-or úsekovú plavbu na Tenerife. Štartuje sa 3. októbra 2018 kedy jedna z našich First 45 vypláva na prvý úsek, ktorý bude končiť v Palerme, Sicília. Počas 570 NM plavby posádky navštívia Lastovo, Santa Maria de Leuca, Lipari a vulkán Stromboli.

Read more

Matej Bencur regatta 12.05.-19.05.2018.

Regata Matej Bencúr skončila úspešne!

Skvelé podmienky na plachtenie, slnečné dni, dážď, búrka, pijavica, krásne zátoky, krištáľovo čisté a teplé more, vynikajúce jedlo, dobré vibrácie a najdôležitejšie veľa zábavy!

Read more

SSW – regatta 2018

Naša prvá regata v roku 2018 bude Slovak Sailing Week (Slovenský jachtársky týždeň) organizovaný v maríne Kaštela

Read more